Έτσι κέρδισε η Ντιναμό Τιφλίδα (vid)

Τρίαρα πριν τον ΠΑΟΚ

Την νίκη με 3-0 πήρε η αντίπαλος του Δικεφάλου, Ντιναμό Τιφλίδα για τη δεύτερη αγωνιστική του Γεωργιανού πρωταθλήματος επι της Γκούρια.

Οι πρωταθλητές Γεωργίας πήραν κεφάλι στο σκορ με τον Γκιόρκι Παπουνασβίλι στο 26' και διπλασίασαν τα τέρματά τους 4 λεπτά αργότερα με σκόρερ αυτή τη φορά Τχαντουρισβίλι και κάπως έτσι έκλεισε και το ημίχρονο στην Τιφλίδα. Στο δεύτερο ημίχρονο, όλα μπορεί να ξεκίνησαν στραβά με τον τραυματισμό του Σπίτσιτς στο 60' που έφερε και την αντικατάστασή του, αλλά στη συνέχεια και στο 65ο λεπτό, ο Τζιγκχάουρι πέτυχε το τρίτο τέρμα της ομάδας του, δίνοντας έμφαση στην επικράτηση των πρωταθλητών Γεωργίας.

Η 11άδα της Ντιναμό Τιφλίδας: Σκρίμπε, Τσιντσάτζε, Παρουνασβίλι, Τχαντουρισβίλι, Σάντος, Τζικχαούρι(68' Κουρό), Τζελίτζε, Λομπχανίτζε, Αλβάρο(46' Κιτεϊσβίλι), Παπουνασβίλι, Σπίτσιτς(62' Τεβζάτζε).