Ορίστηκαν ολες οι αγωνιστικές. Το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ

Αποτέλεσμα εικόνας για παοκ τζαλμα

Αναλυτικά το πρόγραμμα


7η Αγωνιστική
Σάββατο 15/10/2016
16:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 15/10/2016
18:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 15/10/2016
20:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 16/10/2016
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 16/10/2016
18:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 16/10/2016
18:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 16/10/2016
20:30
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 17/10/2016
19:30
Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ.
AEL FC ARENA
8η αγωνιστική

Σάββατο 22/10/2016
16:00
Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 22/10/2016
18:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 22/10/2016
20:30
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 23/10/2016
16:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 23/10/2016
18:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 23/10/2016
18:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ.
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 23/10/2016
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 24/10/2016
19:30
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

9η αγωνιστική

Σάββατο 29/10/2016
15:00
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
AEL FC ARENA

Σάββατο 29/10/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 29/10/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 30/10/2016
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 30/10/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 30/10/2016
17:15
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 30/10/2016
19:30
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 31/10/2016
19:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
10η αγωνιστική
Σάββατο 05/11/2016
15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Σάββατο 05/11/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 05/11/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 06/11/2016
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 06/11/2016
17:15
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 06/11/2016
17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 06/11/2016
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 07/11/2016
19:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
11η αγωνιστική

Σάββατο 19/11/2016
15:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 19/11/2016
17:15
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 19/11/2016
19:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 20/11/2016
15:00
Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ.
AEL FC ARENA

Κυριακή 20/11/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 20/11/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΦΑΝΝΙΝΑ
ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 20/11/2016
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Δευτέρα 21/11/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12η αγωνιστική

Σάββατο 26/11/2016
15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Σάββατο 26/11/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 26/11/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 27/11/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 27/11/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 27/11/2016
17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 27/11/2016
19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Δευτέρα 28/11/2016
19:30
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
13η αγωνιστική

Σάββατο 03/12/2016
15:00
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 03/12/2016
17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 03/12/2016
19:30
Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 04/12/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 04/12/2016
17:15
Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
AEL FC ARENA

Κυριακή 04/12/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 04/12/2016
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Δευτέρα 05/12/2016
19:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

14η αγωνιστική

Σάββατο 10/12/2016
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 10/12/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ.
ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 10/12/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 11/12/2016
15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 11/12/2016
17:15
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 11/12/2016
17:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 11/12/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δευτέρα 12/12/2016
19:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

15η αγωνιστική
Σάββατο 17/12/2016
15:00
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 17/12/2016
17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 17/12/2016
19:30
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 18/12/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 18/12/2016
17:15
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 18/12/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/12/2016
19:30
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
AEL FC ARENA
Δευτέρα 19/12/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Α.Κ.Α.

CONVERSATION

Σχολιάστε εδώ

INSTAGRAM

Follow @ PAOK365